obalka-final

Kniha „S kytarou na zádech“.

cd-s-kytarou-na-zadechV červnu vyšla kniha Michala Juppa Konečného „S kytarou na zádech“ (Folková, country a trampská hudba na západě Čech.)

Hlavním tématem knihy je Porta v letech 1971 – 1989 a především legendární období Porty v Plzni na Lochotíně včetně autorových osobních zážitků v roli dlouholetého dramaturga festivalu. Další festivaly, přehlídky a soutěže v západních Čechách, hudební kluby a vydavatelství, osobnosti, události a zajímavosti. A hlavně příběhy všech západočeských kapel, dvojic a písničkářů. Pohledy do naplněných a někdy i přeplněných amfiteátrů i dávno zapomenuté fotky, plakáty nebo zpěvníky. Vydavatelství Avik připravilo z nahrávek západočeských muzikantů vložené CD. Knihu vydalo plzeňské vydavatelství RegionAll, dostanete ji v knihkupectvích v celé republice.

Nejvýhodněji si ji můžete objednat i s podpisem autora poštou na jupp@jupp.cz. Více na obalka-final https://www.facebook.com/Kniha-Folk-a-country-hudba-v-Plzni-a-na-západě-Čech-S-kytarou-na-zádech-532408870200699/?fref=ts&pnref=storyFacebooku .

Cena za knihu + CD 290 Kč + 60 Kč poštovné. Objednávky na na jupp@jupp.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>