AUTOGRAMIÁDA aneb Půjčte mi píšící propisku.

PRŮLETY FOLKOVOU PAMĚTÍPrulety-titul
2018 – Galén, Praha.

 Michal Jupp Konečný: „Právě mi vyšla knížka. To je vždycky radostný den, jako když se vám narodí dítě. A tahle kniha je už moje pátá. Jmenuje se PRŮLETY FOLKOVOU PAMĚTÍ a je to takový běh čtyřmi desetiletími příběhů a událostí, kdy jsem s muzikou žil a pro folk, country a trampské songy usilovně pracoval. Vydalo nakladatelství Galén, které se věnuje folkové scéně už dlouho a docela systematicky.

Kniha je připomenutím skoro všeho, co jsem prožil s folkovou, country a trampskou hudbou přibližně v letech 1968 – 2011. Významné i zapomenuté kapely, Porta, Zahrada, Svojšice a další festivaly, Malostranská beseda, Klub na Petynce, Lucerna a vůbec „kde se hrálo“. Desky a radia. Pořadatelé, organizátoři, publicisté, zvukaři, lidi, které jsem měl a mám rád. Příběhy, zážitky, zákazy, smutky a naděje i společenský kontext a události doby, kterou jsme prožívali.  A úžas, kolik jsme toho za čtyřicet let stihli.“

Křest a autogramiáda proběhne ve středu 5. prosince od 17:00 v knihkupectví KOSMAS Letná, na ulici Milady Horákové u stanice tramvaje kousek nad Strossmayerovým náměstím (roh ulic Milady Horákové a Veverkovy, tram  1, 6, 8, 12, 17, 25a 26).

Knihu si můžete objednat na objednavky@galen.cz , u distributorů například www.dobre-knihy.cz nebo www.kosmas.cz  nebo se ptejte v nejbližším knihkupectví. Podrobnější informace o knize najdete na www.jupp.cz nebo na Facebooku (Michal.JuppKonečný).

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>